SONAT AMBALAJ

HAKKIMIZDA

Ambalaj sektöründe yenilikçi, çevreci, AR-GE anlayışı konusunda uzman üretim ekibi ve dinamik satış kadrosu ile ihtiyaca uygun ekonomik çözümler üreterek, koşulsuz hizmet ve kusursuz ürünler ile sizleri buluşturmayı hedeflemektedir.

Yenilikçi ve çevre dostu ambalaj çözümleri sunan SONAT AMBALAJ, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve çevreye duyarlı paketleme çözümleri sunmaktadır.

Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek yeni nesil çözümler sunan SONAT AMBALAJ, müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görmektedir.

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, gelişen ve değişen teknolojik şartları takip ederek en son teknolojileri kullanarak ilkleri üretmek, müşteri memnuniyeti doğrultusunda kaliteyi sürekli geliştirmek, bir aile olduğumuz çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak ve güçlü rekabet ortamında her zaman varlığımızı korumak.
Tüm dünyada, ambalaj ürünleri imalatında kendini yenileyebilen bir marka firma olmak ve müşteri odaklı bir kurumsal yapıyı benimsemek. Şirketimizi başarıda ilk sıralara taşımak ve sektörde vazgeçilmez olmak.
  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırmak
  •  Müşteri memnuniyeti en iyi şekilde sağlamak
  •  Sürekli gelişim bilincinde olmak
10 +
Yıllık Tecrübe
3
Hizmet Ödülü
310 +
Mutlu Müşteri
SONAT AMBALAJ ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, yenilikçi ve çevre dostu ambalaj ve paketleme çözümleri sunmaktayız.

Ambalaj ve paketleme ihtiyaçlarınız için